Oddlužení nemovitosti

S námi je úplné oddlužení nemovitosti proces, který trvá sám o sobě pár dní. Jedná se zcela jednoduše o pouhé vyplacení všech vašich závazků (dluhy, exekuce, zrušení dražby). Veškerá jednání s věřiteli, exekutory či úřady jsou plně v naší režii.

žena počítající na kalkulačce v pozadí atrapa domu

Co při oddlužení nemovitostí s klienty řešíme?

  • Rychlé vyplacení zástavy nemovitosti
  • Rychlé vyplacení dluhů, exekucí čí dražby
  • Samotná jednání s exekutory a věřiteli
  • Jednání na katastrálním a finančním úřadě

Zavolejte nebo nám na sebe zanechte telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Jaké způsoby oddlužení nemovitostí jsou možné?

Oddlužení formou prodeje nemovitosti

Vyplatíme za vás všechny dluhy a jiná břemena či zástavy, Vám tak zůstane čistá nemovitost, kterou společnými silami můžeme prodat za tržní cenu, tak aby vám zůstaly finanční prostředky na nové bydlení bez dluhů.

Oddlužení formou poskytnutí úvěru

V případě, že v nemovitosti budete chtít i nadále zůstat bydlet a nebudete jí chtít prodávat, tak zde najdeme řešení pro vás nejvýhodnější formou bankovního či nebankovního úvěru. Bohaté a dlouholeté zkušenosti v tomto oboru jsou určitě naší výhodou. Nejprve vyplatíme vaše veškeré závazky váznoucí na LV tak, aby byla nemovitost zcela očištěna a vaše problémy se tak z podstatné části vyřešily.

Nejčastější dotazy ohledně oddlužení

ANO, ale v tomto případě je zapotřebí ručit jinou nemovitostí (byt, dům). Je nám v celku jedno, jestli je nemovitost vaší rodiny či přátel. Důležitým faktem však zůstává, aby takováto možnost ručení byla.

ANO, vyplatíme a vyřešíme za vás veškeré půjčky a exekuce, které máte. Nemusíte se tak dále obávat, že přijdete o vaši nemovitost a neztratíte právo o ni rozhodovat.

A to vše vyřešíme přímo u vás doma, nemusíte nikam jezdit a utrácet další peníze za cesty či telefonáty.

ANO, podíly řešíme stejným způsobem, vyplatíme všechny závazky váznoucí na daný podíl.

Naše další služby