Výkup nemovitosti

Výkup nemovitosti je pro Vás nejrychlejší možnost, jak získat ihned peníze. Nemusíte čekat na zástupce realitních kanceláří, kteří přijedou a nechají Vás ve většině případů podepsat exkluzivní smlouvy, které Vám rozhodně nezaručí rychlý prodej a ze kterých není snadné se jednoduše vyvázat. Když se následně dostanete do časové tísně, nezbyde Vám nic jiného, než souhlasit s rychlým odkupem za velmi nízkou cenu.

výkup nemovitosti předání klíčů

Od nás Vás obdobné jednání nečeká. My v takovýchto případech stále nabízíme férovou cenu ke vzájemné spokojenosti. Pochopitelně záleží na stavu dané nemovitosti (stáří, lokace, právní vady a jiná břemena).

Zavolejte nebo nám na sebe zanechte telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Naší hlavní snahou, a to i do budoucna, je Vám nabídnout co nejrychleji nejen peníze, ale i perfektní služby s tím spojené. Veškeré služby spojenéjednotlivými případy řeší výhradně odborníci, se kterými spolupracujeme (právní zástupci, advokáti, odborní odhadci, finanční specialisté).

Jak vypadá konkrétní postup při našem výkupu?

  • Vyplňte poptávkový on-line formulář, nechte nám na sebe číslo nebo nám zavolejte
  • Jeden z nás si s Vámi dohodne schůzku
  • Na prohlídku přijede minimálně jeden z nás a na základě prohlídky nemovitosti, následném zjištění právního stavu Vám nabídneme cenu výkupu
  • Právní zastupitel připraví kupní smlouvy s návrhem na vklad a po Vašem odsouhlasení je sám zašle nebo osobně doručí na příslušný katastrální úřad či družstvo
  • A vyplácíme peníze na Váš účet

Na našich klientech nám záleží, proto to u vyplacení peněz nekončí. Celý případ dotáhneme se všemi souvisejícími náležitostmi až do zdárného konce.

Naše další služby